• standaard

Leden met inschrijfdatum 01-04-2004

Hoor jij ook al bij de 25+ Clubleden?

Je hebt een bericht gehad van ons waarin we vragen naar je inschrijfdatum. Hieronder tref je het formuliertje wat gevraagd wordt om in te vullen. Graag de juiste of geschatte inschrijfdatum etc. invullen, zodat we deze aan kunnen passen in ons systeem.

Bedankt voor je medewerking!

Vul onderstaand formulier zo nauwkeurig mogelijk in. Je mag zeker een gokje wagen als je het niet meer precies weet. Wij zijn in 1989 in Kesteren begonnen, toen verhuisd naar onze huidige locatie waar we sinds januari 1992 vertoeven. Wanneer mochten we jou verwelkomen?

 • * velden zijn verplicht.

Nieuws

 • Loop ook mee met de "Stoppen met Roken" wandeltochten!

  Rokers en nietrokers zijn van harte welkom! Loop mee in het mooie Betuwse lan...

  Lees meer
 • Doe je ook mee met onze Zomer Fotowedstrijd? 

  Maak een originele foto waarop jij met een uiting van onze Club te zien bent....

  Lees meer
Meer nieuws
 • Chantal en Erik

  "Het enige waar we spijt van hebben, is dat we deze beslissing niet veel eerder hebben genomen."

  Chantal en Erik
 • Patricia Arisse

  "Ik heb bereikt wat ik nooit had verwacht!"

  Patricia Arisse

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.