• Active Winter Actie

Active Winter Actie

In de maand december kun je weer mee doen met de Active Winter Actie. Elke keer na je training kun je een stempel halen bij de infobalie. Heb je 6 stempels dan is de kaart vol en ontvang je bij inlevering een gratis entree voor een ontspannende dag Wellness bij Thermen Bussloo of Thermen Soesterberg. Bovendien maak je kans op één van de andere prijzen uit het prijzenpakket, waaronder 3 wintersportvakanties als hoofdprijzen.

Er wordt ook kans gemaakt op de prijzen als een lid in de actieperiode een nieuw lid aanbrengt. Dan ontvangt hij of zij namelijk in één keer 6 stempels, oftewel een volle spaarkaart. De actie start op zaterdag 1 december en loopt tot en met maandag 31 december 2018. Volle spaarkaarten kunnen tot vrijdag 4 januari 2019 ingeleverd worden.

PRIJZENPAKKET
Er zijn maar liefst 3 wintersportvakanties voor 2 personen in het Oostenrijkse Nassfeld te winnen!

ALTIJD PRIJS!
Bij inlevering van een volle spaarkaart ontvangen clubleden gratis dagentree voor een ontspannen dag wellness bij Thermen Bussloo of Thermen Soesterberg ter waarde van € 34,50.

ANDERE PRIJZEN
10x         Schaatsen op schaatsbaan voor 2 personen bij Flevonice    
3x           Xtorm power bank
2x           Polar Vantage M
2x           2 sessies IceKart voor 2 personen
2x           dagpas voor Skidome Rucphen of Terneuzen voor 2 pers.
2x           3 Indoor Skydive sessies voor 2 personen

Veel succes!

Lees meer over deze leuke actie!

Nieuws

 • Loop ook mee met de "Stoppen met Roken" wandeltochten!

  Rokers en nietrokers zijn van harte welkom! Loop mee in het mooie Betuwse lan...

  Lees meer
 • Doe je ook mee met onze Zomer Fotowedstrijd? 

  Maak een originele foto waarop jij met een uiting van onze Club te zien bent....

  Lees meer
Meer nieuws
 • Chantal en Erik

  "Het enige waar we spijt van hebben, is dat we deze beslissing niet veel eerder hebben genomen."

  Chantal en Erik
 • Patricia Arisse

  "Ik heb bereikt wat ik nooit had verwacht!"

  Patricia Arisse

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.