• standaard

Let's Move For A Better World!

Zoals jullie misschien al hebben gezien op het grote scherm, App of de inlog unity starten we maandag 11 maart met een campagne van technogym; Let's Move For A Better World! Deze campagne loopt van 11 t/m 30 maart. In deze drie weken proberen wij als centrum zoveel mogelijk MOVE's te verzamelen. Hoe meer MOVE's wij als centrum halen hoe hoger het bedrag wordt wat wij kunnen besteden aan technogym apparatuur voor het goede doel. Ons doel is Het Toon Herman Huis te Tiel.

Wat is Toon Hermans Huis Tiel?
Dit is een inloophuis voor mensen met kanker. Hier lopen mensen die kanker hebben of hebben gehad. Maar ook mensen die in de omgeving geraakt zijn door mensen met kanker. Met het opgehaalde geld willen we fitnessapparatuur aanschaffen zodat zij in de behandelingen kunnen trainen waardoor zij er sterker en fitter uitkomen. Onze trainer Dirk-Jan van Bemmel begeleid er het sportaanbod.

Wat zijn Move's?
MOVE's zijn gebaseerd op lichaamsverplaatsing in de ruimte. Het is de maateenheid voor beweging ontwikkeld door Technogym en wordt vastgelegd door my wellness cloud: hoe intenser en vaker je beweegt op korte tijd, hoe meer MOVEs je verzamelt! Het doel van de campagne is om aandacht te vragen voor de gevaren van obesitas en daaraan gerelateerde problemen.

Hoe werkt dit?
Wanneer je voor 11 maart aanmeld voor de challenge via de inlog unity of via de app doneer je automatisch MOVEs in de periode. Deze worden automatisch opgeslagen in het leaderboard.

Wat moet je ervoor doen?

 • Trainen met je sleutel of app in de fitnesszaal (alleen alles wat automatisch gevolgd wordt telt mee).
 • Group cycle (ingelogd met  sleutel en aangemeld voor challenge)
 • Omnia met Hartslag (ingelogd met sleutel en aangemeld voor challenge)
 • Strava, garmin, Fitbit, Polar, Runkeeper, Mapmyfitness (alleen running en cycling)
 • Outdoor tracking (via app buiten hardlopen/wandelen/fietsen)


Hoe meld je jezelf aan?
Je doet de sleutel in de Unity, dan springt het scherm automatisch op het schema, dan klik je op het pijltje links onder en scroll je naar rechts naar ‘challenges’ hier zie je een kopje 'Let's Move For A Better World en klik op aanmelden.

Mocht je er niet uitkomen dan staan wij uiteraard voor je klaar.

Wij hopen dat jullie allemaal aanmelden voor deze campagne en zoveel mogelijk MOVE's gaan verzamelen.

Klik hier om je aan te melden!

Let's Move For A Better World!

Team Juliën

Nieuws

 • Loop ook mee met de "Stoppen met Roken" wandeltochten!

  Rokers en nietrokers zijn van harte welkom! Loop mee in het mooie Betuwse lan...

  Lees meer
 • Doe je ook mee met onze Zomer Fotowedstrijd? 

  Maak een originele foto waarop jij met een uiting van onze Club te zien bent....

  Lees meer
Meer nieuws
 • Chantal en Erik

  "Het enige waar we spijt van hebben, is dat we deze beslissing niet veel eerder hebben genomen."

  Chantal en Erik
 • Patricia Arisse

  "Ik heb bereikt wat ik nooit had verwacht!"

  Patricia Arisse

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.