• standaard

Open Dag: zaterdag 6 april van 10.00-14.00 uur

Open Dag 6 april 2019 from Healthclub Juliën on Vimeo.

Ben jij nog niet echt bekend met wie we zijn en wat we nu eigenlijik allemaal doen of wil je gewoon eens een kijkje bij ons binnen nemen? Dan nodigen we je van harte uit voor onze Open Dag op zaterdag 6 april. Geheel vrijblijvend laten wij je dan letterlijk zien wat we allemaal in huis hebben en welke partners er nog meer onder ons dak zitten. Het is handig om je komst aan te melden via onderstaand formulier, zodat wij alle tijd voor je kunnen nemen. Maar ook onaangekondigd ben je van harte welkom, we kijken uit naar je komst!

O ja, besluit je deze dag in te schrijven, dan hebben we een leuke jubileum-attentie voor je en bovendien betaal je deze dag geen inschrijfkosten! Dat is toch mooi meegenomen!

Aarzel niet, maar vul het formulier in. We zien je graag verschijnen!

 • * velden zijn verplicht.

Nieuws

 • Loop ook mee met de "Stoppen met Roken" wandeltochten!

  Rokers en nietrokers zijn van harte welkom! Loop mee in het mooie Betuwse lan...

  Lees meer
 • Doe je ook mee met onze Zomer Fotowedstrijd? 

  Maak een originele foto waarop jij met een uiting van onze Club te zien bent....

  Lees meer
Meer nieuws
 • Chantal en Erik

  "Het enige waar we spijt van hebben, is dat we deze beslissing niet veel eerder hebben genomen."

  Chantal en Erik
 • Patricia Arisse

  "Ik heb bereikt wat ik nooit had verwacht!"

  Patricia Arisse

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.