• standaard

Wil jij naar de Kilimanjaro? Dat kan!

Al 2 jaar werkt Healthclub Juliën samen met Kilimanjaro Experience. Het doel is om belangstellenden te informeren over het beklimmen van de Kilimanjaro, iets wat veel mensen ooit eens zouden willen doen. Healthclub Juliën faciliteert de ruimte voor informatieavonden en de hoogtekamer voor trainingssessies en ze verzorgd ook de bootcamp trainingen. Het is allemaal onderdeel van het 4 tot 5 maanden durende Kilimanjaro Experience voorbereidingsprogramma. Dankzij de goede voorbereiding is inmiddels bewezen dat de kans om de top te bereiken veel groter is.

Inmiddels zijn 4 teams de uitdaging aangegaan en een 5e is al volgeboekt voor maart 2019. Er is nog wel plek in juni en november 2019.

Iets voor jou? Kom anders eerst eens vrijblijvend kijken en luisteren. Neem je vrienden of familie mee als zij ook interesse hebben of gewoon nieuwsgierig zijn. Woensdagavond 30 januari is er weer een Kilimanjaro Experience informatieavond bij Healthclub Juliën. Tijdens een informatieavond krijg je een presentatie te zien met mooie beelden van de Kilimanjaro en natuurlijk van de expeditie zelf. Ook zie je hoe een Kilimanjaro Experience wordt opgebouwd, met een kick-off, team wandelingen, training en uitleg in een hoogtekamer en nog veel meer.

Bij Healthclub Juliën vind je folders over deze fantastische experience die je mee kunt nemen. Meer informatie vind je ook op www.kilimanjaro-experience.eu Klik ook eens op de foto om een filmpje te bekijken.

Kom je ook naar de informatieavond?

 • Tijdstip: woensdag 30 januari | aanvang 19:30 uur.
 • Duur: ongeveer 1,5 uur.
 • Kosten: gratis en iedereen is welkom.
 • Aanmelden: aanbevolen via onderstaand formulier. 


Bedenk je op het laatste moment dat je wilt komen, stap dan gewoon binnen. Er is altijd wel een plekje vrij!
 

 • * velden zijn verplicht.

Nieuws

 • Loop ook mee met de "Stoppen met Roken" wandeltochten!

  Rokers en nietrokers zijn van harte welkom! Loop mee in het mooie Betuwse lan...

  Lees meer
 • Doe je ook mee met onze Zomer Fotowedstrijd? 

  Maak een originele foto waarop jij met een uiting van onze Club te zien bent....

  Lees meer
Meer nieuws
 • Chantal en Erik

  "Het enige waar we spijt van hebben, is dat we deze beslissing niet veel eerder hebben genomen."

  Chantal en Erik
 • Patricia Arisse

  "Ik heb bereikt wat ik nooit had verwacht!"

  Patricia Arisse

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.